החברה הכלכלית לפיתוח מודיעין השלימה אפליקציית משחק לכל המשפחה, "סודות בתיתורה" המשלבת טיול ברחבי הגבעה עמוסת ההיסטוריה וערכי טבע לצד שימוש בטכנולוגיה של מציאות רבודה ומשחקי חשיבה ודעת לכל המשפחה בעזרת המכשיר הסלולארי.
אפליקציית המשחק ״סודות בתיתורה״ מזמינה את המטיילים להרפתקה ידידותית המיועדת לכל המשפחה, משחק המשלב טבע, היסטוריה, וטכנולוגיה של מציאות רבודה (AR ).
מטרת המשחק להגיע אל שלושה אתרים בגבעת התיתורה, אליהם מנווטים בעזרת מפת המשחק. בכל אתר מוצב שֶלֶט משחק, אליו יש לכוון את מצלמת המכשיר הנייד (מתוך המשחק). כאשר מתקבלת המחשה וירטואלית, משחקים ומגלים סוד הקשור למקום.
בדרך לאתרים אוספים על גבי המסך מטבעות עתיקים, וכן לעיתים צצות על הדרך משימות לדרך ופיסות מידע, שתמיד נחמד לדעת.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש