בהודעה שהופצה השבוע להורים הודיעו העמותות כי, בהמשך להחלטת הממשלה להטיל סגר כללי בתקופת חגי תשרי, החל מיום שישי 18.9.20, תופסקנה פעילויות העמותות סחלבים ועירוני מודיעין לרבות, מערך החוגים, הצהרונים, הגנים והמעון.
עוד הוסיפו בעמותות כי בשלב זה הוחלט לעצור את החיובים הבאים לתושבים כך שלא תבוצע גבייה בסוף חודש ספטמבר, עבור חודש אוקטובר. כאשר תשוב העמותה לפעילות סדירה יבוצע קיזוז או השלמות בהתאם למועד החזרה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש