פסנתר כנף שחור הוצב ביום שלישי 10.11.20, בשדרה במרכז העיר ברחוב דם המכבים. הפסנתר, הוענק ע"י "מפעל הפיס" בשיתוף העירייה, במסגרת קול קורא לפרויקט שנקרא "פסנתר רחוב".
הפסנתר ממוקם בצמוד ל"נחל" בשדרה, להנאת התושבים, כאשר כבר בפסטיבל "צלילי סתיו" אשר נערכים אליו בימים אלה בעירייה, ינגן הפסנתרן דימה נייטר ביום שישי 20.11.20 לעוברים ושבים.
תושבים מוזמנים להגיע ולנגן בשעות היום עד השעה 21:00 בערב.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש