בשבוע החולף סיים אגף מבני ציבור פרויקט נוסף של חידוש פארק ציבורי בעיר. הפעם מדובר בפארק שברחוב הבדולח 19 בשכונת אבני החושן. בפארק הותקנו הצללה ודשא סינטטי חדש. בנוסף, הוחלפו מתקני המשחק הישנים במתקנים מודרניים הכוללים מתקן משולב של טיפוס ומגלשות שמתאים לפעוטות וילדים וכן, נדנדה ונדנדת ערסל.
חידוש הפארק נעשה במסגרת תכנית רב שנתית עירונית לחידוש פארקים ציבוריים בדגש על השכונות הוותיקות ולאחר סיורים מקצועיים שמתבצעים ברחבי העיר. עד כה חודשו עשרות גינות ופארקים ציבוריים.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש