שכונת הפרחים. רח' צאלון, ליד הכניסה לחניית היכל הספורט. פסל של אביבה ברגר.
אביבה ברגר פסלת, ציירת, ילידת ישראל, גרה ויוצרת במודיעין. פסליה מוצבים במרחב הציבורי ביפו, בקיסריה, במודיעין , במכבים וברוצ'סטר - ניו יורק. עבודותיה, בפיסול וציור נמצאות באוספים פרטיים רבים ורבות מהן מוצגות בספרי אמנות בקטלוגים ובמגזינים בארץ ובאירופה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש