בואו של הקיץ הופך את פארק הנופש והספורט לאטרקציה גדולה ומושכת, בקרב תושבים ומבקרים, כאחד ממוקדי הבילוי והפנאי המרכזיים בעיר. בסוף השבוע האחרון, התברר כי יחד עם הביקוש הגבוה והמבורך, חנו חלק מבאי הפארק על המדרכות ועל הגינות, שלא כדין.
בעקבות מקרים אלו, החליטה העירייה להגביר באופן משמעותי את האכיפה, בדגש על סופי השבוע, באיזור הפארק, כאשר במקרה של חניה שלא כדין, יינתן קנס בהתאם לחומרת העברה.
בעירייה מזכירים כי לרשות התושבים והמבקרים בפארק עומד חניון ציבורי גדול המכיל כ-500 מקומות חניה, ללא תשלום. החניון נמצא ממש מול הפארק, באופן נוח ונגיש.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש