ביום רביעי 4.1.23 התקיים המפגש הראשון של פרויקט "מומנטום – יחד" בהובלת מחלקת הקליטה בעירייה.
הקבוצה מונה עשרים משתתפות בהן עשר עולות חדשות ועשר אימהות מתנועת "מומנטום".
מטרתה של התנועה שהינה גלובלית, להתמקד בהעצמת האם היהודייה דרך מפגשים דו שבועיים של אימהות עולות חדשות ואימהות ישראליות יהודיות. זהו המחזור השלישי שיצא לדרך ומתקיים במרכז לעולה בעיר.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים