כוחות המשטרה נפרסו בצירים מרכזיים וניתן דגש מיוחד לכלי רכב כבדים. הפעילות התקיימה במאמץ משותף יחד עם גורמי אכיפה נוספים יחידת התנועה התחנתית ויחידת השיטור העירוני.
במבצע הושם דגש על כבישים, בהם קיימת עלייה בתאונות הדרכים ובמספר עבירות התנועה. בסיכומו של המבצע נרשמו כ-50 דו"חות תנועה ברובם למשאיות ובנוסף הורדו מהכביש 14 משאיות.
משטרת תחנת מודיעין תמשיך לקיים פעילות אכיפה לאורך כל ימות השנה בכל רחבי העיר. פעילות שנועדה לאכוף את השמירה והציות לחוקי התנועה, תוך שילוב אמצעים, גלויים וסמויים וזאת במטרה לייצר הרתעה ולהגביר את סיכויי מבצעי העבירות להיתפס.
יחד כולנו נילחם בתאונות הדרכים ובעבירות מסכנות חיים.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים