אגף השירותים החברתיים חבר לרשות לזכויות ניצולי שואה והקים מרכז מידע ייעודי וייחודי כדי לסייע ל- 988 שורדי השואה הגרים, בעיר למצות את זכויותיהם על פי חוק.
המיזם נפתח בכנס חגיגי בו השתתפו כ- 70 ניצולי שואה. זאת כאשר בחצי השנה הקרובה, יתקיימו אחת לחודש מפגשים פרטניים, שיאפשרו לכל ניצול וניצולה לבחון את הסטטוס האישי שלהם באשר למיצוי זכויותיהם ולהציע מגוון שירותים נוספים להגברת השייכות והפגת הבדידות.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגף שירותים חברתיים בטלפון 072-2326406.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים