בימים אלה הושק מתחם חדש של מתקנים אשר נבחרו בקפידה ובשיתוף פעולה עם צוות בית הספר "פסיפס". המתקנים יוכלו לשמש את תלמידי בית הספר, שייהנו ממתקנים אשר חשובים לצרכיהם השונים כמו חיזוק כתפיים, רגליים, שרירי בטן ואגן, שיווי משקל ועוד.
מתקנים אלו מותאמים עבור ילדים בגיל 12 ויותר, שניים מאותם מתקנים גם מותאמים לכיסאות גלגלים.
כמו כן, בחר צוות בית הספר מתקנים שאהובים במיוחד על התלמידים. המתחם ממוקם ברחוב עמק חרוד פינת רחוב סיוון, בסמוך לבתי הספר "פסיפס" ו"כרמים".
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים