לכבוד חג החנוכה, יזמו חברי מועצת הנוער העירונית, הדלקת נר עם בני הגיל השלישי בעיר.
חברי המועצה הגיעו ל"מרכז יום נחל הירקון", המיועד לקשישים שסובלים מירידה בתפקוד, להדלקת נר שלישי ולפעילות חגיגית שהכינו. במסגרת הפעילות, העבירו חברי המועצה משחק "בינגו" למבוגרים וחידון אינטראקטיבי בנושא חג החנוכה.
כל חבר מועצה התיישב ליד קבוצת מבוגרים, יצר איתם קשר אישי ועזר להם במשחקים. לאחר מכן, הצטרפו חברי המועצה לשירה בציבור המתקיימת במועדון באופן קבוע, רקדו ושרו ביחד איתם.
חברי המעוצה יצאו נרגשים ומסופקים מהפעילות ועם רצון להמשיך את הקשר עם הקשישים לאורך השנה.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים