הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
ביום ראשן האחרון התקיים ברחבי העיר מבצע הקש בדלת של האגודה למלחמה בסרטן. במבצע השתתפו כ- 1,000 בני נוער מארבעה בתי ספר תיכוניים ושש תנועות נוער הפועלות בעיר. את התרומה הראשונה לפתיחת יום ההתרמה העניק ראש העיר, חיים ביבס אשר בירך על פעילותה של האגודה בכלל ובמודיעין מכבים רעות בפרט.
לפני יציאתם, קיבלו התלמידים שהשתתפו במבצע הדרכה על ידי רכזת הסברה של האגודה למלחמה בסרטן אשר הסבירה לתלמידים על פעילות האגודה, חשיבות ההתרמה, שמירה על אורח חיים בריא, הנחיות התנהגות וכללי זהירות בהתרמה עצמה.
הצוותים בבתי הספר הראו נכונות ומעורבות אישית שהייתה בעלת השפעה טובה על המוטיבציה של התלמידים. ביום שני בשעות אחר הצהריים יצאו התלמידים להתרים את תושבי העיר מבית לבית ובמרכזים המסחריים. בתום ההתרמה, שבו התלמידים לבתי הספר עם התרומות והתקבלו על ידי נציג של בית הספר, הורים ומתנדבים של הסניף המקומי של האגודה למלחמה בסרטן.
שולה זק, יו"ר סניף האגודה בעיר: "ההתרמה בעיר עברה בהצלחה והתלמידים מילאו את המשימה על פי ההנחיות שניתנו ובצורה טובה מאוד. הצלחת המבצע היא פועל יוצא של שיתוף פעולה מצד גורמים מקומיים ועל כך ברצוני להודות בשמי ובשם האגודה למלחמה בסרטן. ראשית לתלמידים שיצאו למשימה וחזרו עם תוצאה נכבדה, לתושבי העיר שפתחו את דלת ביתם ואת ליבם, למינהל החינוך בעירייה, צוות המחנכים והרכזות שלקחו על עצמם השתתפות במבצע, הורי התלמידים שהתנדבו ביום המבצע וארגון "רוטרי" שמידי שנה נרתם לעזרה. ברצוני להודות בשמי ובשם האגודה למלחמה בסרטן לכל מי שהיה לו חלק בשיתוף הפעולה למען מטרה שבכוחה להציל חיים".
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
בני שנוער שחוגגים בר מצווה סיימו את הפרויקט העירוני ''שחק בני מצווה'' בעיר ירושלים יחד עם בני משפחותיהם, שם נהנו מסיור מרתק במיצג "שרשרת הדורות", עליה לתורה והנחת תפילין בכותל
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
תושבים רבים הגיעו להפנינג סביבה וקיימות שהתקיים במסגרת אירועי קיץ מודיעיני. ההפנינג שהתקיים בפארק בעמק החולה כלל פעילויות בנושאי מיחזור, פסולת אלקטרונית, סדנאות, שייק אופן ועוד
21/07/2024 ט"ו תמוז תשפ"ד
השבוע נפתח מועדון עירוני חדש הנקרא 21+, אשר מיועד לבוגרים עם מוגבלות תושבי העיר. המועדון הוקדם בהובלה של הבוגרים עצמם והם אלו שמקבלים החלטות על אופי וסגנון הפעילות
17/07/2024 י"א תמוז תשפ"ד
הבריכה הטיפולית העירונית, תפתח את שעריה למבוטחי "מכבי שירותי בריאות" כבר בתקופה הקרובה כך שהחברי הקופה יוכלו להתייעץ עם פיזיותרפיסט ובהתאם להפניות לקבל טיפולים מקצועיים מבלי לצאת מהעיר
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
תוכנית ייחודית, בעלות סמלית, ובשיתוף משרד התיירות, תכשיר תושבים מהעיר כמספרי הסיפור המקומי שיוכלו להשתלב בהדרכת תיירות פנים וחוץ במודיעין מכבים רעות. לפרטים והרשמה היכנסו
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
לאחרונה נהנו האזרחים הוותיקים מהאירוע השנתי של כנס המקהלות שהשנה הוקדש למקהלות המקומיות. על הכנס מנצחות רחל גליק, שרי מוסקוביץ וחווה שפירא והוא מתקיים בהובלת אגף קהילה
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
אגף הביטחון והחירום בעירייה קיים מפגש עם נציגי הארגונים המתנדבים בחירום תוך התמקדות במשימות הרבות הצפויות במקרה של התפתחות מלחמה. למתנדבים חולקו משימות ייעודיות בתחומים השונים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
העונה ה -19 של הליגה הסתיימה בשישי האחרון, במשחקי הגמר. לפני תחילת המשחק, התקיים טקס מרגש של משפחת אברהם לזכר בנם צור הי''ד שנפל בתאריך 16.6.24 בקרב בדרום רצועת עזה
09/07/2024 ג' תמוז תשפ"ד
כמעט מאה אלף פרחים עונתיים יישתלו ברחבי העיר בקיץ. הפרחים העונתיים מתאימים לעונת הקיץ תחת שמש ישירה ומקשטים את חזות העיר בכיכרות ובמקומות מרכזיים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
במסגרת פרויקט ''מצמיחים לדורות'' אותו מפעילים בהתנדבות אזרחים ותיקים, התנדבו השנה רחל חביב, ממועדון רוטרי מודיעין, יחד עם בן זוגה, שמעון, והובילו את הנושא בבית ספר ''היובל''
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
ארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה, קיים ערב מיוחד ומרגש למתנדבי סניף מודיעין מכבים רעות של הארגון, כאות הוקרה והערכה על פעילותם מתחילת מלחמת חרבות ברזל ובכלל ובהשתתפות חיילים שחייהם ניצלו ב-7.10 בזכות מתנדבי הסניף
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
יוצא לדרך שיתוף פעולה בין בנות ובני נוער מתנדבים לבין הביגודית של ויצ''ו בעיר - פרויקט איסוף חולצות בית ספר יד שנייה
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
מחלקת הנוער באגף חברה נוער וצעירים מפעילה גם השנה בחופש הגדול את ''סיירת ההתנדבות'' בה מתנדבים בני נוער בגיל חטיבת הביניים במגוון פעילויות של מעורבות חברתית ואזרחית
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
ביום חמישי 13.6.24, התקיים טקס מיוחד לחלוקת תעודות לתלמידי ותלמידות פרויקט כיתת ותיקים שהתקיים בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון. הוותיקים חזרו אל ספסל הלימודים עם מגוון שיעורים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
במרכז לעולה ברעות נערך אירוע חגיגי לכבוד חג השבועות בו השתתפו כ- 70 עולים חדשים, שעבור רבים מהם היה זה החג הראשון אותו הם חוגגים בישראל
17/06/2024 י"א סיון תשפ"ד
מרגש לגלות על שיתוף הפעולה המיוחד שנרקם בין חברת האוטובוסים ''קווים'' לבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'', שיוצאים לנסיעות באוטובוס מונגש
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
סטודנטיות וסטודנטים תושבי העיר לקחו חלק בתוכנית הכשרה למנהיגות בה רכשו ידע וכלים מעשיים להובלת יוזמות חברתיות בליווי צמוד של יזמים חברתיים ובהנחיית עמותת שגרירי רוטשילד
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
מודיעין מכבים רעות ממשיכה להוביל את מודל ''עיר לומדת'', והשתתפה לאחרונה בפרויקט אירופי של פיתוח למידה מרחוק. בפרויקט שותפות ערים לומדות מאירופה ממדינות כמו ספרד, איטליה, יוון וצרפת
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
אייל כהן, אשר מכהן בשנים האחרונות בתפקיד יו"ר הנהגת ההורים העירונית נבחר ליו''ר החדש של ארגוני המתנדבים ומחליף בתפקיד את יובל כהן שכיהן בשנתיים וחצי האחרונות