אגף שירותים חברתיים בעירייה חילק בימים האחרונים עשרות טאבלטים לקשישים וניצולי שואה, המוכרים באגף.
הטאבלטים ניתנו על ידי משרד הרווחה, מפעל הפיס והעירייה, במטרה להקל על הקשישים בתקופה זו, אשר סובלים לרוב מבדידות רבה ונשמרים מפני בני משפחותיהם עקב נגיף הקורונה, כך שיוכלו להתחבר בקלות ולראות ולשמוע את יקיריהם בכל עת.
הטאבלטים חולקו על ידי העובדים הסוציאליים באגף השירותים החברתיים ומתנדבי עמותת "ידידים".
מחווה מרגשת במיוחד הייתה כאשר אחד מן הטאבלטים ניתן לקשיש ניצול שואה בן 95, אשר אושפז בבית החולים, שם הצליח בזכות הטאבלט לראות ולשוחח עם בני משפחתו.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים