אגף קהילה בעירייה יזם איסוף של שמיכות ומגבות לכלבייה העירונית, על מנת להעניק לכלבים ולחתולים, הנמצאים במתקן העירוני, חורף חמים ונעים.
חבילות רבות נתרמו על ידי תושבי השכונות באמצעות תושבים פעילים בקהילות. בנוסף, תלמידי בית הספר אורט עירוני ד' הביאו גם הם חבילות של שמיכות, מגבות ומצעים ואף דאגו להכין שלט משמח עם הכיתוב – "לכלבייה העירונית, חורף חם ונעים".
התרומות הועברו לווטרינר העירוני, ד"ר עופר עינב שהודה על הסיוע המחם לבעלי החיים.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים