לכבוד חג החנוכה, הפעילה גם השנה המחלקה לתרבות הדיור באגף קהילה, את הפרויקט הקהילתי "שכנים מדליקים".
ההרשמה לפעילות נסגרה בתוך פחות מ-24 שעות ואלפי סופגניות ושירוני חג חולקו לכמאה בניינים משותפים עם כ-1500 בתי אב. דבר שמעיד ללא ספק, על רצון רב של תושבי העיר למפגשים קהילתיים ושכונתיים ולהעמקת הקשר בין השכנים.
במסגרת התוכנית, ציינו השכנים את החג ע"י הדלקת נרות משותפת יחד בלובי הבניין או באחד מבתי השכנים והעניקו לחג אופי ייחודי ומחבר.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים