ביום שלישי 3.5.22 התקיים טקס לציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, לאוכלוסיית האזרחים הוותיקים באולם במרכז האלה.
הטקס התנהל באופן מיוחד בהנחיית אזרחיות ואזרחים ותיקים תושבי העיר המשתתפים במיזם "על הבמה" ולומדים תיאטרון ועובדים בימים אלה על הפקת הצגה בהשתתפות אזרחים ותיקים ובני נוער.
במהלך הטקס הקריאו האזרחים הוותיקים טקסטים מרגשים בשילוב קטעי נגינה.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים