לאחר שנתיים בהם נכפה עליהם משבר הקורונה, חזרו תלמידי בית הספר היסודי "אבני חן" לעשייה הקהילתית המבורכת.
מועצת התלמידים הבית ספרית חידשה ביום חמישי האחרון 22.9 את היוזמה היפה של חלוקת עוגות מתוקות לחיילים וחיילות לכבוד חג ראש השנה, כתשומת לב קטנה והוקרה על שירותם למען המדינה.
התלמידים חילקו את העוגות ברחבת כיכר התחבורה, בהובלת מועצת התלמידים ובשיתוף קהילת ההורים בשעות אחה"צ לחיילים שהגיעו לעיר באוטובוסים.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה