תלמידי כיתה י"ב 5 והמחנכת מיטל ישי בתיכון מו"ר, הגיעו ביום חמישי 5.1.23 לגן התקשורת "סביון". שם בגן, חיכו להם הילדים והצוות לפעילות מרגשת ומגבשת של הקמת גינת ירק בחצר הגן.
התלמידים עבדו יחדיו בשיתוף פעולה והנאה רבה, והגינה תשמש אותם לפעילויות חווייתיות משותפות לאורך השנה. גינת הירק היא חלק מפרויקט משותף ראשון של מעורבות חברתית כיתתית.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה