נבחרת החשיבה המחשובית של בית הספר "אבני החושן" משכבת כיתה ד', זכתה במקום השני בתחרות הארצית משחקי הקוד לשנת הלימודים תשפ"ג. התחרות התקיימה באולפני הרצליה עם 95 בתי ספר מכל רחבי הארץ בשלושה מסלולים, כאשר ממחוז ירושלים ייצגו חמישה בתי ספר, בהם כאמור בית הספר אבני החושן וכן, בית ספר היובל. נבחרת החשיבה המחשובית מבית הספר "אבני החושן" הוכיחה יצירתיות, שיתוף פעולה וידע רב בהובלת המורה אביטל חוברה.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה