ביום חמישי 10.8.23, ערך בית הספר המיוחד לחינוך "פסיפס" יום קהילתי חווייתי, בשיתוף עם השיטור העירוני, המשטרה וכיבוי אש, במסגרת אירועי הקיץ שמפעיל בית הספר עבור התלמידים.
במסגרת האירוע, הגיעו כ-60 תלמידים ותלמידות נרגשים לפגוש את השוטרים אשר סיפרו על עבודתם החשובה ולהכיר יחידות מיוחדות כמו יחידת הכלבנים ויחידת הפרשים.
עוד פגשו התלמידים את סיירת האופנועים הארצית, חבלנים, כיבוי אש, תזמורת המשטרה ומתנדבי מג"ב.
אלה מור, מנהלת בית הספר הודתה על שיתוף הפעולה והפנים המאירות לקהילה שריגשו מאוד את התלמידים.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה