תלמידי שכבת י"ב בבית הספר עירוני ה' ע"ש יצחק נבון, נפגשו ביום שלישי 9.4.24 בחצר בית הספר, לפרויקט מיוחד ומגבש במסגרת "חותם בוגרים".
177 תלמידי השכבה אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וחולצות שאפשר ללכלך ויחד ריססו וציירו על הקיר את המסר האופטימי שמקבל משמעות יותר מתמיד בצל המלחמה – "גם זה יעבור", באהבה ממחזור ו' של בית הספר.
בקרוב, יסיימו את שנות לימודיהם במערכת החינוך, יתגייסו לצבא או יתחילו שנת שירות, ונותר רק לאחל להם בהצלחה רבה בדרך החדשה והמרגשת.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה