בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
ביום חמישי האחרון התקיים באולם עינן ערב ההוקרה העירוני לנוער מתנדב לשנת תשע"א.
בערב החגיגי קיבלו נעם ברוך מתיכון מו"ר וגוון מגר מעירוני א' את מגן ראש העיר על פעילותן התנדבותית יוצאת דופן וכ-45 בני נוער נוספים מכיתות י"א ו-י"ב מכל בתי הספר בעיר קיבלו תעודות הוקרה על התנדבותם המסורה בארגוני ההתנדבות השונים בעיר.
כל אחד ואחת מבני הנוער הנפלאים מתנדב במספר מקומות התנדבות ובמשך מספר שנים ורובם גם מרכזים ומובילים אחריהם בני נוער צעירים יותר בתוכנית התנדבות שונות.
בהמשך למסורת שהחלה בשנה בעברה גם השנה נבחרו שני פרויקטים מובילים ובולטים בעשייה למען הקהילה, שהצטיינו בליווי בני נוער והם מועצת הנוער העירונית בהנחיית לטם דואני סגנית מנהל מחלקת והצעירים והנוער, מד"א בהנחיית הרכזות לילי פארחן ופטריסיה אורן.
גם רכזות ההתנדבות מכל בתי הספר בעיר המלוות את הנוער המתנדב במסירות גדולה במשך כל השנה, קיבלו תעודת הוקרה על תרומתם להעצמת ההתנדבות בקרב בני הנוער בעיר.
בערב בירכו בין היתר ראש העיר חיים ביבס וסגנו מוטי גרונר וכן, יפה צדקיהו הממונה על חינוך חברתי-קהילתי, תלמידים ונוער במחוז ירושלים של משרד החינוך. השלושה ציינו לשבח את הנוער האיכותי והמצטיין שיש בעיר, נוער המוביל באחוזי ההתנדבות הגבוהים ובאחוזי הגיוס לצה"ל.
באולם המלא מפה לפה נכחו חברי מועצת העיר ונציגים ממשרד החינוך, מנהלים ומורים מכל בתי הספר בעיר, רכזי התנדבות בארגונים, רכזים ונציגים מתנועות הנוער ועוד וכמובן בני הנוער המצטיינים יחד עם משפחותיהם הגאות.
לדברי נועה ויניק וצוריה דריזין רכזות תחום ההתנדבות במחלקת הנוער והצעירים של עמותת סחלבים למתנ"ס מודיעין לבני הנוער מגיע הכבוד: "ערב הוקרה לנוער מתנדב הוא ערב מרגש של נחת וגאווה לעיר, שיתוף הפעולה של כל בתי הספר בעיר עם תחום התנדבות של מחלקת הנוער אינו מובן מאילו ומעיד על ההבנה שחינוך להתנדבות מגיל צעיר כדרך חיים חשוב לכולם והוא ערך עליון.עיר שאלו בני הנוער שלה יש לה עתיד מזהיר.."
ויניק הוסיפה וציינה כי מלבד תעודות ההוקרה בני הנוער זכו לקבל גם הטבות ומתנות מבעלי עסקים בעיר. כמו כן היא הודתה למוטי סיטון מחברת a.c.p שתורם רבות למען התנדבות הנוער, וכן להיכל התרבות, הולמס פלייס, הולי בייגל, ארומה, בנק לאומי סניף צאלון, ואבן נייר ומספריים.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''