בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
עם תחילת שנת תשע"ג בחרו ראש העיר חיים ביבס, סגניו וחברי מועצת העיר להוקיר את המנהיגות החינוכית של העיר, וקיומו מפגש חגיגי עם פורום מנהלי בתי הספר במודיעין מכבים-רעות.
הערב נערך בסימן "זהות יהודית-ישראלית: ישראל והתפוצות", בשיתוף מכון הרטמן, שמפעילים בכל התיכונים הממלכתיים בעיר את "תכנית בארי" לזהות יהודית-ישראלית ובשיתוף עם שותפות 2000 רוצ'סטר.
את האירוע פתח סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מויש לוי שיזם את הערב. לוי בירך בשנה טובה את הנוכחים וסיפר כי המטרה היא לקיים מפגש של קברניטי העיר עם המנהיגות החינוכית שלה. לוי סיפר כי הוא שמח על ש"מסורת" זו שהחלה לפני כשנה צוברת תאוצה והודה למנהלים, למורים, לגננות ולסייעות על העבודה שהם עושים מידי יום בבתי הספר ובגני הילדים בעיר.
ראש העיר חיים ביבס אמר בכינוס כי למודיעין מכבים-רעות יש את מערכת החינוך הטובה ביותר בישראל בזכות הפעולות של ההורים בבתים והמנהלים והמורים בבתי הספר: "אנחנו כעירייה ואתם כמנהלים מחנכים והורים יכולים להיות גאים בעשייה החינוכית שנעשית פה. העמידה שלכם בחזית, העבודה היום יומית בטיפול בכל בעיה ומלחמה כדי לא לוותר על אף תלמיד הם נקודות החוזק של המערכת."
ביבס הוסיף כי העירייה משקיעה יותר ממחצית התקציב השנתי בחינוך והנתונים באים לידי ביטוי בעלייה המשמעותית בזכאות לבגרויות אולם הדגיש כי גם הערכים החברתיים עומדים לנגד עיניו וסיפר כי החל משנת 2013 מערכת החינוך תחל בתוכנית לימודית בשיתוף עם קרן אבי-חי, להצבת נושא הזהות היהודית-ישראלית על סדר היום העירוני.
בתום הנאומים נערכה במקום הרצאה מרתקת של נשיא מכון הרטמן, הרב דניאל הרטמן בנושא "ישראל – מדינת כל היהודים?" בנוסף העניק ראש העיר למורה דודו שרבי מגן הוקרה על פעילותו במסגרת בנייה והטמעת תוכנית מורשת בבתי הספר היסודיים, במהלכו בין הכינו תלמידים מבתי ספר בעיר שלטי רחוב ועליהם הסברים על מהות שם הרחוב, האישיות או האירוע.
הערב נערך באולם "עינן" בהשתתפות סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מויש לוי, ממלא מקום ראש העיר מיכאל חרל"פ, חברי המועצה, גלעד אולשטיין המשמש כיו"ר ועדת החינוך ויגאל צדוק, ראש מינהל החינוך בתיה שוכן, מנהל מחוז ירושלים במשרד החינוך מאיר שמעוני, יו"ר הנהגת ההורים העירונית מיגל הרף, מנהלות מחלקות במינהל החינוך, מנהלי אגפי העירייה, מנהל המתנ"ס, נתי בר נתן, מנהלי ומנהלות בתי הספר, מנהלי חטיבות הביניים והחטיבות העליונות ומורים ומורות מבתי ספר, יו"רים של הנהגות ההורים וחברי ועדת חינוך ופורום חינוך.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''