בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
מאות תלמידים מ-23 בתי ספר בעיר השתתפו שבוע שעבר באליפות בתי הספר באתלטיקה קלה שהתקיימה במסלולי האתלטיקה ברעות. לאחר שבועות של אימונים, התחרו ביניהם התלמידים בריצת 60 ו600 מטרים, קפיצה לגבוה, קפיצה לרוחק ומרוצי שליחים.
התחרות, שנפרשה על פני יומיים, נפתחה בטקס הדלקת הלפיד המסורתי שערכו תלמידי בית ספר אבני חן ולאחריו התקיים מצעד משלחות בהשתתפות הספורטאים הצעירים מכל בתי הספר. לאחר המצעד החל יום גדוש ומתוח של תחרויות.
עיקר תשומת הלב הלכה למרוץ הקצר ביותר: ריצת ה-60 מטר. לאחר מקצה מוקדמות לכיתות ה' ולכיתות ו' בהשתתפות 84 בנים ו-83 בנות עלו ארבעת הרצים הטובים ביותר לגמר. במרוץ של הבנים מכיתות ו' זכה אורי חגי מבית הספר 'עמית' ובמקצה של הבנות זכתה הילה בנדק מבית הספר "חוט השני". את מדלית הזהב לכיתות ה' קטפו ליה שטור מ'ניצנים', ואלעד עדוק מ'אבני החושן'.
למרוץ 600 מטרים התייצבו 158 רצים בכיתות ה' + ו' שהתחרו ביניהם על המקומות הראשונים. הזוכים במקצה של כיתות ו' היו נועם בן צור מבית ספר 'עמית' וירדן קארו מבית ספר 'אופק'. בכיתות ה' היו אלה נטע פחטר וגיא אופרגן מבית ספר ה'כרמים' שלקחו את המקומות הראשונים.
בתחרות קפיצה לגובה, בה השתתפו השנה 139 תלמידים, בקרב כיתות ה' זכו דולב פלגר מבית ספר 'נתיב זבולון' ושירז שבו מבית ספר 'יזמ"ה'. הזוכים בתחרות לכיתות ו' היו ירטן טרטנר מ'עמית' ונוי טוקר 'מחוט השני'. הקפיצות לא הסתכמו בקפיצות לגובה ובמקביל התקיימה גם תחרות קפיצה לרוחק בהשתתפות 163 תלמידים. בתחרות קפיצה לרוחק לתלמידי כיתות ה' זכו יואב ענבר ויובל קצב מבית ספר 'יחד' במדליות זהב. בתחרות של כיתות ו' זכו עוז וייס מ'שבטי ישראל' ומעיין פילו מ'דורות'.
בתום התחרויות נערכו בבתי הספר למרוצי שליחים שהיוו את שיאו של היום. בתי הספר הוכיחו יכולת גבוהה של מיומנות לצד מהירות, ובתום התחרויות היו אלה תלמידי בית הספר 'שבטי ישראל' ותלמידות 'רמון' שזכו במקצה של כיתות ה'. במקצה של כיתות ו' זכו תלמידי ותלמידות בית הספר 'שבטי ישראל'.
בסיום האירוע, אותו הנחו וארגנו נציגי אגף הספורט בעמותת סחלבים, ענדו המורים מדליות לכל המשתתפים ומדליות למנצחים. כמידי שנה העניק אגף הספורט בעמותת סחלבים גביעים לבתי הספר המצטיינים.
בתחרויות לכיתות ו' זכו בקטגורית הבנים בית ספר 'חוט השני' ובקטגוריית הבנות בית ספר 'עמית' במקומות הראשונים ובגביע זהב. בתחרויות לכיתות ה' זכו בקטגוריית הבנות בית ספר 'ספר חוט השני' ובבנים בית ספר 'רמון', בגביע זהב על המקומות הראשונים. עוד זכו לקבל גביעים בתי הספר 'שבטי ישראל', 'קשת', 'משואות נריה' וכן בתי הספר כרמים ואבני חן שהשתתפו השנה לראשונה באליפות בתי הספר לאתלטיקה קלה.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''