בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
כמו בכל שנה, גם בשנה זו פתח את הבוקר ראש העיר, חיים ביבס, בסיור בכמה מוסדות חינוך, כאשר במרכז היום עמדו בית הספר היסודי החדש "שיבולים", בית הספר החדש לחינוך מיוחד "פסיפס", ומתחם הגנים החדש, "תירוש ותומר", שלושתם בשכונת הכרמים. לסיור התלוו ממלא מקום ראש העיר שלמה פסי, סגניו, מויש לוי, המחזיק בתיק החינוך, ואילן בן סעדון, חבר המועצה מיכאל חרל"פ, יו"ר הנהגת ההורים העירונית, אמציה דויטש, מנכ"ל העירייה, יורם כרמון, ראש מינהל החינוך, בתיה שוכן-אורבוך, ומנהלי אגפים נוספים.
טקס פתיחת שנת הלימודים נערך בבית הספר היסודי החדש "שיבולים", בו ילמדו במהלך שנת לימודים זו תלמידי כיתות א'. בית הספר מתארח במבנה בית ספר יזמ"ה. הילדים הנרגשים, מלווים בהוריהם, עברו דרך שער בלונים, הפריחו לשמיים בלונים לבנים וזכו לשמוע מהוריהם שיר המוקדש להם אישית.
לאחר שמנהלת בית הספר, מירב משולם, בירכה את הילדים, סיפר ביבס על ההתרגשות שבפתיחת שנת לימודים ואיחל לתלמידים ולמורים שנת לימודים פורייה ומוצלחת.
גם השנה, כמיטב המסורת, נערך טקס חלוקת בקבוקי המים לתלמידי כיתות א'. ב"שיבולים" חולקו הבקבוקים על ידי ראש העיר ועל ידי מנכ"לית תאגיד המים מי מודיעין, טל אוחנה, כאשר בשאר בתי הספר בעיר חולקו הבקבוקים על ידי צוות בית הספר. כזכור, חלוקת הבקבוקים נועדה לעודד את הילדים לשתות מים במהלך יום הלימודים, ולאחריו, דבר שיתרום לשמירה על בריאותם.
משם הסיור המשיך בגן תירוש ובגן תומר. במתחם זה, שנפתח לראשונה השנה, בירך ביבס את הילדים בברכת שנה מוצלחת.
בהמשך ביקר ביבס בבית הספר החדש לחינוך מיוחד "פסיפס", בניהולה של ויולט צוקרמן, אשר פתח היום לראשונה את שעריו עם 36 תלמידים ו-7 כיתות לימוד. ביבס עבר בין הכיתות ושמע מהתלמידים ומצוות המורים על תחושותיהם.
בבית ספר מעוף ברנקו וייס שוחח ביבס עם המנהל החדש, אריאל פריאנטה, וניצל את ההפסקה הגדולה כדי לשוחח עם התלמידים. בגן ענבר, שבשכונת השבטים שמע ביבס מהילדים חוויות מאירועי החופש הגדול שארגנה העירייה במהלך הקיץ, ובבית ספר "נתיב זבולון" פגש את תלמידי כיתות א', שכבר הספיקו ללמוד על האות ש' דרך השיר "שלום כתה א'". יחד עם מנהלת בית הספר החדשה, ויויאן חפיף-דיגמי, ביקר ביבס גם את ילדי גן "שלום", שאיחלו לו ברכות שונות לרגל פתיחת השנה.
את סיור ראש העיר חתם ביקור בבית ספר "גוונים", שם פגש ביבס את הצוות החינוכי, בראשות ליאורה ולר, וראה כיצד מתקדמות עבודות הבנייה לתוספת 6 כיתות לימוד.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''