לניהול בית ספר "מעוז המכבים" נבחרה עינת גרימברג, שניהלה בשש השנים האחרונות את בית הספר היסודי לאומנויות בירושלים "לוריא".
גרימברג היא תושבת העיר ובעלת תואר שני במנהל חינוך במסלול תזה ותואר ראשון בקרימינולוגיה בהצטיינות. בין התפקידים שמילאה בתחום החינוך, היא הייתה מחנכת בכיתות ב'-ח', רכזת מתמטיקה, רכזת שכבה, רכזת הערכה ומדידה ומנהלת מרכז למידה. בין היתר היא עבדה בבית ספר "קשת" בעיר.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה