אפרת ריבקינד מתיכון מו"ר, מחנכת ומרכזת מקצוע המתמטיקה בתיכון, המהווה דמות משמעותית עבור התלמידים, דוגמא ומודל אישי. שמה לנגד עיניה קידום בנות בחמש יחידות מתמטיקה ושותפה לתהליך פריצת תקרת הזכוכית. הובילה שורת יוזמות ערכיות וקהילתיות ויוזמות הקשורות לתחום הדעת שמטרתם לגוון את תחום ההוראה.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה