לבית הספר דורות נבחרה שולי גנון, שתנהל את בית הספר לאחר שמנהלת בית הספר היוצאת, ורד אלבו, הודיעה על יציאתה לגמלאות. גנון, תושבת העיר, שימשה כסגנית מנהלת בית הספר "תלמים" בבאר יעקב וכן היתה בין השאר רכזת ומתעדת מובילי פדגוגיה איכותית. כמו כן גנון עבדה כאן בעיר במרכז פסג"ה ( מרכז פיתוח סגלי הוראה) כמדריכת השתלמויות למורות עברית מבתי ספר יסודיים בעיר.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה