בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
ביום שני 11.3.19, במסגרת שבוע החינוך הגופני במערכת החינוך, התקיים יום מיוחד וחוויתי של ספורט אתגרי לתלמידי בי"ס הממ"ד משואת נריה. בשעת בוקר מוקדמת, הגיעו לבית הספר צוותים של חברת הפעלה שהתקינו ברחבי בי"ס מסלולי מכשולים, קירות טיפוס, אומגות, גשרי חבלים, ומתקנים למשימות קבוצתיות מאתגרות לקראת יום רצוף פעילות ומלא אנרגיה. התלמידים הונחו להגיע ליום "ללא תיק", כשכל שכבה הגיעה בחולצות בצבע אחיד.
היום נפתח בכינוס בית-ספרי במסגרתו דיברו נציגי בית הספר ומשפחת דנינו על חנניה ז"ל שלזכרו, התקיים האירוע. חנניה ז"ל היה מורה נערץ לחינוך גופני ולאחר מכן, התקדם לניהול בתי ספר והעמיד דורות רבים של תלמידים במשך 40 שנות עבודתו.
לתלמידים הוצג סרטון על פועלו רב השנים בהוראה וחינוך ושיתפו בקווים לדמותו. הסיפורים והתמונות המחישו לתלמידים ולצוות ההוראה את עשייתו הרבה בחינוך לערכים של אהבת הארץ, קליטת עליה, עזרה וכיבוד הזולת, אהבת התורה והמצוות, וכמובן החיבה הגדולה לספורט ופעילות גופנית. פעילותו הרבה, בדגש על ערכים אלו, זכתה להכרה שבאה לידי ביטוי בביקורים של נשיאי המדינה, רבנים ראשיים, שרי חינוך וראשי ערים, ואף ביקור של טל ברודי לאחר הזכייה המפורסמת בגביע אירופה בכדורסל.
חנניה ז"ל, אשר נפטר ביום הכיפורים בשנה שעברה, זכה בפרסים רבים על עבודתו החינוכית לאורך השנים, והינו היחיד עד היום אשר גרף את שלושת הפרסים היוקרתיים ביותר בחינוך: פרס הסתדרות המורים על מפעל חיים, פרס החינוך הדתי וכן תואר יקיר החינוך הדתי בישראל.
משפחתו של חנניה, אשר נמנית על מייסדי בית הספר משואת נריה בו לומדים כיום שלושה מנכדיו נוסף על נכדים בוגרי ביה"ס, בחרה להנציח את פועלו וזכרו ביום ספורט אתגרי.
לאורך כל היום נראו התלמידים והצוות מתרוצצים ברחבי בית הספר ממשימה למשימה ובין טורנירים שונים. טורניר הכדורסל לבנות ולבנים ריתק את הילדים במשחקים שהוכרעו בנקודות בודדות.
רות סירי, מנהלת בית הספר, ציינה כי "זהו יום של חוויה בלתי נשכחת לילדים שמשתלב היטב בשבוע הספורט ובחודש אדר, ומעניק להם הזדמנות להתמודד עם אתגרים אישים וקבוצתיים בביצוע משימות תוך שיתוף פעולה, וביקשה להודות למשפחת דנינו על היוזמה הברוכה והראויה להנצחתו של איש החינוך המוכר חנניה ז"ל."
גם מרים דנינו, רעייתו של חנניה שעבדה שנים רבות כמורה, סיפרה על התרגשותה הרבה למראה מאות הילדים, ובכללם הנכדים, שמחים ומשחקים ברחבי בית הספר ועד כמה זה הזכיר לה את ימי הספורט והטורנירים העירוניים הרבים שהפיק חנניה בשנות עבודתו, הזכורים היטב לתלמידיו הרבים.
בסיכום יום הספורט ושבוע הפעילות התקיים טקס בו צפו התלמידים בתמונות ממהלך היום, הוענקו מדליות וגביעים על הישגים אישיים וקבוצתיים, ובנוסף כל ילד קיבל תעודה על השתתפות ביום הספורט בצירוף מגנט עם תמונה אישית של כל ילד באחת מתחנות הפעילות.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''