בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
ביום שלישי התקיים ערב הוקרה להנהגות ההורים בעיר לדורותיהם במעמד ראש העיר, סגניו, חברי מועצה, מנהלי אגפים בעירייה, מנהלי בתי הספר ומנכ"ל הנהגת ההורים הארצית. את הערב הנחו יו"ר ההנהגה אייל כהן ויו"ר ועד ההורים בביה"ס קשת הילה כהן.
לערב שהתקיים ביוזמת הנהגת ההורים העירונית ביחד עם העירייה, הוזמנו יושבי ראש בהנהגת ההורים העירונית מאז הקמת העיר.
כ-180 מוזמנים נפגשו למפגש רעים והעלו זיכרונות. הוקרה מיוחדת הייתה לתשעה יושבי ראש לשעבר של הנהגת ההורים בעיר ולארבעה יושבי ראש של ועד הגנים, ביניהם גם ראש העיר חיים ביבס שהיה יו"ר ועד הגנים הראשון. הם עלו לבמה לקבל תעודת הוקרה מיוחדת מראש העיר.
ראש העיר חיים ביבס הזכיר בדבריו את השותפות הפורייה עם הנהגת ההורים כשהתלמיד הוא במרכז. את תוצאות מערכת החינוך אנחנו רואים בנוער המצוין בהישגים ובתרומה למדינה.
סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מויש לוי דיבר על חשיבות הקשר בין הורים לתלמידים ולצוותי ההוראה ועל מעורבות הורים חיובית במערכת החינוך.
יו"ר הנהגת ההורים היוצא אמציה דויטש דיבר על המחויבות שהורים לוקחים על עצמם כמתנדבים למען הילדים של כולנו ולמען הקהילה והאתגרים הייחודיים לעיר שלנו. היסודות שדור המייסדים יצק, הקימו את היכולת לשותפות, לשינוי ולקידום כהנהגת הורים מאוחדת מהגן ועד התיכון. חברי ההנהגה בעבר ממשיכים גם היום בשליחות הציבורית כמתנדבים בעמותות ובמועצת העיר. לא מדובר בפרק חולף של תרומה בוועד ההורים אלא בדרך חיים.
לאחר הטקס הרשמי, המשיכו לערב מבדר של צוות "קומיקאזה".
יו"ר הנהגת ההורים העירונית, אייל כהן: "אבן היסוד של החינוך בעיר שלנו היא שיתוף הפעולה המדהים בין הצוותים החינוכיים בבתי הספר ובגני הילדים אל מול ההורים. וכולם ביחד רואים את ילדינו במרכז ועושים הכל כקהילה אחת מאוחדת לטובת הכלל. תודה רבה ליו"ר היוצא אמציה דויטש על שש שנים מלאות עשייה וכמובן לכלל הנהגות ההורים בעיר ובראשם יושבי הראש על הנתינה האינסופית בכל מקום".
יושבי הראש הנהגת ההורים העירונית בעבר: אבי אטיאס ז"ל, ד"ר מיכל גדות, איריס דפנה, אסתר גלר-סבן, יוסי כץ, קותי פרקש, מיגל הרף, יעקב דבוש ואמציה דויטש.
יושבי ראש ועד הורי הגנים העירוני בעבר: חיים ביבס, שמעון דבוש, עמי הרוש ועדי מן.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''