צוותי הרפואה במחלקות הקורונה בבית החולים "הדסה עין כרם", קיבלו מתלמידי בית הספר וקהילת חטיבת הביניים מו"ר מארזי חג פורים מיוחדים.
קהילת בית הספר תרמה סכום מכובד לעמותת and joy אשר הכינה את המארזים עם שוקולדים מפנקים, וכל המשלוחים הועברו לשש מחלקות הקורונה בבית החולים.
צוותי הרפואה הודו לבית הספר והתרגשו מאוד מהמחווה, שנערכה בהובלת צוות החינוך החברתי, נעמה מזרחי, נגה ברזילי וניצן ג'רסי ונדר ובשיתוף עם מועצת התלמידים של חטיבת הביניים.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה