בשנתיים האחרונות פועל הפרויקט הלאומי לחסכון במים ב-18 רשויות שונות ובין היתר בעיר שלכם. מאז התחלנו לפעול בוודאי נתקלתם בנו. ראיתם אותנו בשלטי הסברה, בכתבות בעיתונות המקומית, בפעילויות ברחבי הערים וגם כשנקשנו בנימוס על דלתכם, והצענו לכם להתקין אביזרים חוסכי מים על גבי הברזים בבתים שלכם. זו גם ההזדמנות להודות לכם על שנרתמתם והצטרפתם למאמץ הלאומי לחסוך במים.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה