ביום שני השבוע הגיעו לבקר בקייטנה ולשוחח עם הילדים סגן ראש העיר מחזיק תיק החינוך, מויש לוי, ומנהל האגף לשירותים חברתיים, יעקב אלמוג.
מויש לוי: "הפעלת קייטנה לילדים עולים חדשים היא יוזמה ברוכה של מחלקת הקליטה. אין ספק שהפעילות שראיתי מסייעת גם לילדים שנמצאים בקייטנה וגם להורים בתהליך הקליטה בארץ בכלל ובמודיעין מכבים רעות בפרט. תודה מיוחדת צריכה להישלח גם למתנדבים הצעירים שמסייעים בהפעלת הקייטנה".
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה