יום המעשים הטובים שחל ביום שלישי 29.3.22 היה מרגש במיוחד בבית ספר יזמ"ה. תלמידי בית הספר יישמו את הערכים שהם לומדים כל השנה - קהילתיות, נתינה, שיתוף פעולה ועבודת צוות.
במסגרת הפעילות, תרמו וארזו התלמידים 40 חבילות מזון לאזרחים ותיקים נזקקים בעיר, הכינו עשרות מארזי עידוד למחלקת ילדים בבית החולים איכילוב ואספו תרומות ומילאו את 'המקרר הקהילתי' של עמותת יזמ"ה, המשמש לכל תושב בעיר, שידו אינה משגת.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה