בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
במסגרת הפעילות העירונית למניעת שימוש בסמים ואלכוהול בקרב בני הנוער, הונפק זו השנה השלישית ברציפות כרטיס הטבות והנחות לכ-7,000 בני הנוער בעיר מכיתות ז' עד י"ב. כשהמטרה העיקרית של הכרטיס היא לעודד את בני הנוער להגיע למקומות בילוי מסודרים בעיר במקום לשוטט בפארקים.
הכרטיס נושא את הכותרת של פעילות הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, "האלכוהול שותה לך את הכבוד", והוא חולק בבתי הספר על ידי המורים ונציגי מועצת הנוער.
היוזמה להנפקת וחלוקת הכרטיס נעשתה בפעילות משותפת של מתאמת הרשות העירונית למניעת סמים ואלכוהול, ליאת אביזמר, האגף לשירותים חברתיים, יחידת הנוער, מועצת הנוער, הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים וסיירת ההורים בעיר.
ליאת אביזמר מסרה כי השנה ישנו מספר שיא של 31 בתי עסק המשתתפים ביוזמה: "הכרטיס הינו בעל חשיבות גדולה מאוד והוא חלק מהמאבק העירוני במניעת שימוש באלכוהול. אני רואה בהתגייסות הגדולה של בעלי העסקים בעיר לנושא חשיבות רבה ורוצה להודות להם על כך שהם שותפים מלאים וניכר כי הם דואגים לנוער בעיר. חשוב לי לציין כי מועצת הנוער המדהימה שלנו הייתה שותפה מלאה לאורך כל הדרך ועשתה עבודת שטח נפלאה בקידום הכרטיס".
לטם דואני רכזת הנוער: "זו השנה השלישית בה אנו משווקים את כרטיס ההטבות לנוער, זו מסורת נהדרת שתלך ותגדל עם השנים. מועצת הנוער העירונית של יחידת הנוער, מתנ"ס מודיעין בראשות גל אלבז הפגינו יכולות מדהימות בהבנת צרכי הנוער ויישומן".
דדי לוי, סמנכ"ל "גלובוסמקס": "חברת גלובוסמקס משתתפת ולוקחת חלק בכרטיס ההטבות לנוער מתחילתו של הפרויקט. אנו שמחים תמיד להיות חלק מהקהילה בכלל, ובפרט לתרום לקהילת בני הנוער, בעיקר בימים בהם הנושא של התמכרויות בקרב בני הנוער דורש תשומת לב מכולנו. אם אנו יכולים לסייע בנושא ולו במעט - אשרינו!".
בתי העסק המשתתפים ביוזמה: קולנוע גלובוס מקס, קפה אנג'לו, New deli סנדוויץ'', דומינו פיצה, אנג'ל קופי שופ, ביג אפל פיצה, ריסטרטו, פינתי ישפרו, פיציולה, ג'חנון call, הולי בייגל, פלאפל מורד, המטבחון של סימה, ביג'יין, אוכל מוכן, ג'יאנט פיצה, רולדין, פיקנסין, פינתי בקניון, קפה הלל, השווארמה והפלאפל של נחום ובניו, באבא ג'ים, אינגליש קייק, ג'לארטה, דומינוס פיצה, יאמי יאמי, קפולסקי, סושי בר, קפה קפה, היכל התרבות, אירועי יחידת הנוער.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''