37 אלופי ישראל בג'ודו

12/07/2023 כ"ג תמוז תשפ"ג

אליפות ישראל בג’ודו, שהתקיימה באולם מטרווסט ברעננה, משכה בשבוע האחרון מאות ספורטאיות וספורטאים צעירים מכל הארץ. הג׳ודאים של מודיעין מכבים רעות, משלושת בתי הספר לג`ודו הפועלים בעיר במסגרת עמותת סחלבים, גרפו במהלך התחרות מספר אסטרונומי של 123 מדליות, בהן 37 מדליות זהב! אשר זיכו אותם בתואר היוקרתי "אלופי ישראל בג`ודו".

תחרות נפרסה על פני שבוע שלם וחולקה למחוזות, על מנת לאפשר למאות ספורטאים וספורטאיות להתחרות. הג`ודאים התחלקו על פי קטגוריות משקל וגיל והתחרו ביניהם מהבוקר עד הערב במספר זירות במקביל וצברו ניקוד על כל קרב וקרב.

בתי הספר לג'ודו "מיטב מודיעין" של אייל בכר, נתי כפרי וטל דרור,"סאקורה" של איגור רומניצקי ו"דרך הג`ודו" של עידו ונעם אלקיים, הפועלים בסחלבים, שלחו לתחרות את הספורטאים הטובים ביותר מכל מועדון, שהפגינו יכולות מרשימות והצליחו להגיע להישגים.

הספורטאים הטובים ביותר, שהצליחו לצבור את מירב הנקודות על הטלות והכרעות מוצלחות של היריבים על המזרן, זכו במדליה מוזהבת ובתואר הנכסף - אלופי ישראל בג`ודו.

מועדון "דרך הג'ודו", חזרו מהתחרות עם 57 מדליות, מהן 19 מוזהבות. אגודת "מיטב מודיעין" גרפו מהלך האליפות 33 מדליות, 10 מהן היו מדליות זהב. מועדון סאקורה, שזכו במהלך התחרות ב-33 מדליות, חזרו עם 8 אלופות ואלופי ישראל חדשים.

הראל לרון, אריאל כהן, איתי קומפורטי, ארבל ג`רסי, יהלי שקל, איתמר גרמה דרגצקי, אלון יניב, ענבר מרקוביץ, רוןרודניצקי ולילך לרון מאוגדת מיטב מודיעין זכו במדליית זהב ובתואר אלופי ואלופות ישראל. גם חברותיהם למועדון נועהרוזן עוזר, תמר מיטלמן זכו גם הן במדליות זהב ובתואר אלופות ישראל. דרך הג`ודו סיימו את האליפות עם 19 אלופי ישראל שחזרו הביתה עם מדליות זהב.

האלופים הם: אדל כהן נוב, איתי גלעד, רני ארגמן, יואב עמיחי, עומר גרינברג, איליאחיטוב, בניה קופרמן, יואב גולדפינגר, אייל מרציאנו, עידו חזקיהו, גיא נמשיץ, אגם נוי, שירה מקייטון, מאור פרידמן, ישיעמיחי, יהלי פנחסי וליאן ביבה. גם מועדון סאקורה חזר עם אלופים בהם: ראם קלוש, גיא פלדמן, שגיא כהן, רפאל נודלמן, מייק פלדמן, אריאל כהן, ירדן קסיס ואור נצר שייצגו את העיר בכבוד.

לצד הספורטאים והספורטאיות שזכו במקום הראשון מספר רב של מתחרים ומתחרות מהעיר הגיעו להישגים מרשמים, חלקם חזרו עם מדליות כסף וארד וחלקם זכו להתחרות ולהתנסות לראשונה בתחרות בסדר גדול כזה.

אלופי ישראל בג'ודואלופי ישראל בג'ודו


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד