יריד החוגים לאזרחים הוותיקים

16/08/2023 כ"ט אב תשפ"ג

ביום שלישי 15.8 בשעה 16:30 במרכז האלה, תפתח מחלקת האזרחים הוותיקים, באופן רשמי, את עונת הרישום לחוגים לגיל השלישי. ביריד עצמו יציגו עשרות מפעילי החוגים, שיפעלו בשנה הקרובה, טעימות ממבחר החוגים הרחב והמגוון שמוצע לאזרחי העיר הוותיקים.

היריד יספק כאמור הצצה למגוון החוגים, ובהם ברידג', ריקודי עם, תיאטרון הוותיקים, קרמיקה, ציור, התעמלות ועוד.

השנה יפתחו מספר חוגים חדשים כדוגמת הכנת יומן תרפויטי ויזואלי, ציור אינטואיטיבי, סדרת הרצאות של "מכון אבשלום", טניס שולחן ואומנות רב תחומית. זאת לצד חוגים מוצלחים שימשיכו גם השנה כמו למשל, סדרת המפגשים "קלאסי בשלישי" המעניקה זרקור על מלחינים ויוצרים קלאסיים.

כזכור יריד החוגים הוא מיזם של מחלקת האזרחים הוותיקים שנועד להוזיל את מחירי החוגים ובכך להקל מאוד על התושבים ומעודד אותם לצרוך את חוגי הפנאי והעשרה העירוניים.

החוגים יחלו לפעול בחודש ספטמבר, ויתקיימו במרכזים של אזרחי העיר הוותיקים: מרכז האלה, מפג"ש וצבעוני. החוגים יפעלו בבקרים ואחר הצהריים. הרישום על בסיס מקום פנוי בטלפונים: 08-6826002 או 08-6158116.

פעילות זו של הוזלת מחירים לאזרחי העיר הוותיקים מצטרפת לפעילות נוספת של מחלקת האזרחים הוותיקים - כרטיס אזרח ותיק, המיזם, שנולד מתוך מטרה לחזק את האוכלוסייה ההולכת וגדלה משנה לשנה בעיר, בעידוד חיי התרבות, הפנאי והצרכנות.

האזרחים הוותיקים והאזרחיות הוותיקות מוזמנים להיכנס לאתר העירייה, להירשם ולקבל כרטיס אזרח ותיק עירוני שמעניק הטבות והנחות בבתי עסק במודיעין מכבים רעות.

יריד חוגים. תמונת המחשהיריד חוגים. תמונת המחשה


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד