מניעה ייעוץ והכוונה

24/11/2020 ח' כסלו תשפ"א

הקפה - "הקפה" הינו בית קפה חברתי לבני נוער הפועל בשעות אחר הצהריים והערב, בו בני הנוער לוקחים חלק בתפעול שוטף של הקפה. המקום פועל באווירה נעימה, מאפשר שיח פתוח על כוס קפה, מעלים נושאי שיח בגובה העיניים לוקחים חלק בסדנאות מאתגרות ומשחקים. המקום פתוח לכלל הנוער בעיר ומאפשר מקום בטוח ומכיל ליצירת חיבורים חברתיים גם עם בני נוער שהם לא מקבוצת השייכות שלהם היות ולקפה מגיעים בני נוער מכל בתי הספר בעיר.

במסגרת הקפה לצד המקום החברתי, בני הנוער לוקחים חלק במהלך השנה בפרויקטים קהילתיים של מעורבות חברתית, יוצרים מיזמי התנדבות שונים ומגוונים.

בני הנוער נהנים מהרצאות העשרה שונות ומגוונות ומסדנאות כגון:

 • שיח 'בגובה העיניים'

 • ניהול עסקי

 • מנטורינג

 • מיניות בריאה

 • סדנאות לנערות

  זמני פעילות: ימי שני עד חמישי בשעות 22:30-19:30

  במתחם הנוער ברחוב עמק דותן מול בית 29

  להצטרפות: efrat_v@modiin.muni.il

  בשנת תשפ"א מיועד לתלמידי כיתות י' בלבד

  קפה מודי
  העיר מודיעין מכבים רעות דוגלת בסובלנות כלפי כל שכבות האוכלוסייה ושמה לה למטרה לקרב בין כל חלקי הפסיפס השונים המרכיבים את קהילת העיר.

  אגף חברה נוער וצעירים מפעיל תוכניות עבור הקהילה הגאה ומגוון הארגונים שפועלים בעיר מיועדים לבני נוער, לצעירים, לחילוניים, לדתיים ולמשפחות.

  קפה מודי הינו מקום מפגש דיסקרטי לבני ובנות נוער (עד גיל 18) מהקהילה הגאה ולמתלבטים, פתוח לבני ובנות נוער מחוץ ובתוך הארון. הקפה ממוקם במיקום דיסקרטי ובו צוות מוסמך ותומך שייתן לכם אוזן קשבת, תמיכה והבנה. שם תמצאו בני נוער הנמצאים במצב הדומה לשלכם, תגיעו למרחב בטוח ומקבל נטול שיפוטיות. אם אתם לא בטוחים מה הזהות המינית או המגדרית שלכם, אם אתם חלק מהקהילה על כל גווניה, דעו שאתם לא לבד.

  חדש! קבוצה לצעירים בגילאי 18 ומעלה המחפשים מקום חברתי.
  ליצירת קשר: אפרת ואשדי 052-9406755 efrat_v@modiin.muni.il

  לחצו כאן - דף קהילה גאה - מידע על הארגונים, העמותות והפעילויות.

מתחם הקפה מתחם הקפה

צור קשר

שםתפקידפנייהטלפון
שםאפרת וואשדיתפקידרכזת תחום מניעהפנייהפניה מקוונת לאפרת וואשדיטלפון08-9751182


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד