שירותים חברתיים

08/11/2020 כ"א חשון תשפ"א

חשוב לדעת

שירותים חברתיים

  תושבים יקרים, בשל התפרצות נגיף הקורונה, אין קבלת קהל עד להודעה חדשה.

  ניתן לפנות לאגף באמצעות המוקד העירוני טל 106 או 08-926020

האגף לשירותים חברתיים מעניק מגוון רחב של שירותי רווחה, קליטה, קידום בריאות ושלל תכניות עבור תושבי העיר. בנוסף, האגף מפתח מענים חדשים המותאמים לצורכי האוכלוסייה לצד שיפור ושכלול השירותים הקיימים.

שירותי האגף כוללים אבחון, טיפול, תמיכה, איתור, מניעה, הגנה ושיקום הניתנים במגוון דרכי התערבות, שיטות עבודה שונות ובאמצעות פיתוח שירותים ייחודים ומסגרות טיפוליות לרווחת תושבי העיר.

האגף מתמקד בליווי משפחות ויחידים הנמצאים בקושי סביב מצבי חיים מגוונים כגון: תקשורת בין הורים לילדים, מצוקה כלכלית, גירושין, התמכרויות, אובדן ועוד. יחידת השיקום מסייעת ונותנת ליווי מקצועי לאנשים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם. המדור לטיפול באזרחים ותיקים נותן שירותי טיפול, ייעוץ והכוונה, לאוכלוסייה מבוגרת ובני משפחותיהם בפתרון סוגיות הנובעות ממשבר זקנה, מחלה, התאלמנות, ירידה בהכנסות ועוד.

בעיר מרכזי שירותים חברתיים מגוונים המציעים מגוון רחב של שירותים, ייעוץ ותמיכה לקהילה. בין השאר פועלים בעיר בית אקי"ם לילדים בעלי צרכים מיוחדים, בית אקדם המהווה מודל ייחודי לטיפול בילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי, מרכז להורים עצמאים ועוד.
כל השירותים ניתנים על ידי עובדים סוציאליים מקצועיים ומומחים בתחום.

במידה והחיים מזמנים לכם אתגרים אשר עבורם הנכם מבקשים להסתייע באחד מתחומי האגף לשירותים חברתיים, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו על מנת להכיר מקרוב את אפשרויות הייעוץ, התמיכה והסיוע שאנו מציעים.

מבנה האגף לשירותים חברתייםמבנה האגף לשירותים חברתיים

סיוע חומרי

האגף לשירותים חברתיים מעניק סיוע חומרי על פי תקנון העבודה הסוציאלית של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. התקנון הוא קובץ מפורט, הבא להסביר ולהסדיר את החוקים הקיימים בענייני רווחה במדינת ישראל, וכן לקבוע נזקקות על ידי העו"ס.
לחצו כאן לצפייה בתקנון

תיווך ומיצוי זכויות מול גופים ציבוריים
האגף מהווה יחידה מקצועית ומספק שירותי יעוץ ותיווך למיצוי זכויות. השירות ניתן על ידי עו"ס מטפל או על ידי עו"ס מיצוי זכויות הפועל באגף.
למידע ופרטים נוספים ניתן לפנות למזכירות האגף בטלפון: 073-2326444

אמנת שירות:

 • האגף מהווה מוקד עירוני, קהילתי, איכותי ומקצועי למתן טיפול, סיוע ועזרה לפרטים, משפחות וקהילות, תוך שאיפה מתמדת למצוינות באיכות הטיפול ובשירות הניתנים במסגרתו.

 • האגף שואף להיות החלופה הראשונה של כל תושב וארגון בעיר המבקשים סיוע וכן זה הנותן עזרה לפרטים, קבוצות וקהילות במצבי מצוקה זמניים או מתמשכים.

 • האגף מעודד יזמות קהילתית מתוך רצון לקדם ערכים של ערבות הדדית ולכידות חברתית. לכן, האגף שואף להיות החלופה הראשונה של כל תושב וארגון בעיר המבקשים תמיכה ביוזמות חברתיות, וזאת באמצעות ארגוני מתנדבים וארגוני מגזר שלישי.

 • האגף רגיש לצרכים המשתנים של לקוחותיו וכלל הקהילה, ומפעיל בכל עת באופן שיטתי ומתוכנן שיטות שונות של מיפוי צרכים על מנת לפתח ולוודא קיומם של מענים מתאימים.

 • האגף דואג שעובדיו ישתלמו ויוכשרו כחלק אינטגראלי מעבודתם.

 • האגף מהווה מקום עבודה המכבד את עובדיו ומוקיר את עשייתם. האגף מפעיל בכל עת פעולות שמטרתן יצירת אקלים ארגוני מיטבי.

חשוב לדעת:

הזכאויות הניתנות על ידי השירותים החברתיים הן בהתאם לעמידה בקריטריונים ובהנחיות משרד הרווחה. לכן, חשוב להתייעץ עם העובד הסוציאלי המלווה ולבצע חשיבה משותפת פרטנית אודות כל מקרה לגופו. חלק מהזכאויות ניתנות ללא תלות ברמת הכנסות.

קבלת קהל

כתובת: גינת האלה 15

זמני קבלת קהל: בימים א'-ה' בין השעות 08:00 - 16:00 בתיאום מראש מול מזכירות האגף

קבלת קהל ומענה טלפוני בתחום שיקום (נכות, מש"ה ואוטיזם) וזקנה: בימים א'-ה' בין השעות 10:00-12:00

 • במקרי חירום ניתן לפנות למוקד העירוני הפועל 24 שעות ביממה בטלפון 106.

צור קשר

שםתפקידטלפון עקריפניה
שםמרינה שדהתפקידמנהלת האגף לשירותים חברתייםטלפון עקרי08-9726150פניהפניה מקוונת למרינה שדה
שםחנה אבקסיס תפקידמזכירת האגף לשירותים חברתייםטלפון עקרי08-9726150פניהפניה מקוונת לחנה אבקסיס
שםענת נהורתפקידראש צוות זקנה ושיקוםטלפון עקרי073-2326404פניהפניה מקוונת לענת נהור
שםטלי גולדנברגתפקידראש צוות פרט ומשפחהטלפון עקרי073-2326405פניהפניה מקוונת לטלי גולדנברג
שםספי רוזנברגתפקידראש צוות קהילה, נוער ומשפחהטלפון עקרי073-2326416פניהפניה מקוונת לספי רוזנברג
שםאטי עיניתפקידראש צוות חוקיםטלפון עקרי073-2326424פניהפניה מקוונת לאטי עיני


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד